vareni kuchyne

Tescoma plná slev: 5 zaručených tipů na vánoční dárky

 

Doslova žijete Vánocemi a nemůžete se dočkat, až v kruhu svých nejbližších opět usednete k dokonale prostřenému stolu a vychutnáte si štědrovečerní večeři? Chápeme, jsme na tom stejně. Ale jestlipak již máte za sebou tradiční kolečko předvánočních nákupů? Pokud vám v prasátku stále přebývají finance, které jste si vyhradili na dárky a chcete ostatní potěšit vkusnými a zároveň praktickými dárky, bude se vám zamlouvat akční nabídka tradičního českého výrobce a prodejce kuchyňských potřeb. Letošní vánoční katalog Tescomy je plný skvělých tipů a neodolatelných slev!

Výkonný stolní mixér President

Začneme peckou, která by v moderní kuchyni neměla chybět. Stolní mixér je pomocník k nezaplacení, ovšem pouze v případě kvalitního zpracování a dostatečného výkonu. Modelu President nechybí ani jedno. Je tichý, chlubí se mimořádně ostrými nerez noži, umožňuje plynulou regulaci otáček (zvládá jich až 220 000 za minutu) a disponuje programy pro smoothie, pyré a ledovou tříšť. Kromě toho je na něj hezký pohled – za design získal prestižní Red Dot Design Award.

Tescoma sleva i platí i na fondue sadu Siesta

Fondue snad představovat nemusíme. Na vynález starobylého sýrového pokrmu si dělají nároky potomci švýcarských i savojských farmářů, no a podle legendy recept vynalezli mniši, kteří se taveným sýrem živili v době půstu. Ať je to jakkoliv, Tescoma sleva, kterou najdete na https://buykers.com/cz/slevove-kody/tescoma, se momentálně vztahuje také na luxusní fondue set Siesta. Skládá se ze dvou nádob – nerezové pro přípravu masového fondue v horkém oleji a keramické pro přípravu sýrové a čokoládové fondue ohřívané ve vodní lázni. Nedílnou součástí sady jsou barevně rozlišené vidličky a lžičky a hořák s nastavitelnou sílou plamene. Bezesporu skvělý dárek, který potěší každého gurmána!

Retro čajová konvice Perfecta

Při pohledu na líbivý design čajové konvice Perfecta ve stylové smetanové barvě se vrátíte zpět v čase o několik dekád. Odkazuje na doby, kdy v českých domácnostech nedominovaly konvice rychlovarné. Úžasné retro provedení však není jediným důvodem, proč o ní uvažovat jako o skvělém dárku – povedený kousek od Tescomy svým vzhledem poněkud mate, ale jinak jde o moderní koncepci s odolnou povrchovou úpravou. Indukční dno z prvotřídní nerezavějící oceli umožňuje použití na všech typech sporáků. Plnicí otvor je dostatečně velký, rukojeť lze prakticky sklopit a píšťalku není nutné snímat ani po dosažení varu.

kuchyne vanoce - Tescoma plná slev: 5 zaručených tipů na vánoční dárky

Špičkový tlakový hrnec Ultima+

Tlakový hrnec neboli papiňák šetří čas i i peníze. Příprava jídel je díky němu jednodušší a potraviny si zachovávají více zdraví prospěšných látek. Ale proč někomu zabalit pod stromeček právě model Ultima+ od Tescomy? Protože jde o nejlepší „tlakáč“ na trhu. Výrobce jej opatřil odolným nepřilnavým dnem, praktickou odměřovací stupnicí, ukazatelem aktuálního tlaku (ten lze snadno a intuitivně nastavit tak, aby vyhovoval připravovanému pokrmu) a rovnou čtyřmi pojistkami pro maximální bezpečnost. K dostání je ve dvou variantách – v menším čtyřlitrovém a větším šestilitrovém provedení.

Ruční odšťavňovač Handy

Není ruční odšťavňovač v době, kdy nám usnadňují život elektrické spotřebiče, krok zpět? Pro někoho, kdo preferuje šetrné odšťavňování za studena, je naopak jedinou správnou volbou. S modelem Handy od Tescomy e navíc přípravu šťávy velmi komfortní i navzdory tomu, že se musí točit klikou. Uvnitř se nachází šnek s unikátní přerušovanou šroubovicí, který ovoce či zeleninu nabere, následně rozdrtí a protlačí přes jemné nerezové síto. Do nádoby opatřené odměrkou a víčkem pro hygienické uložení v chladničce pak vyteče šťáva bez nežádoucích zbytků dužiny.

Slevy na Vánoce najdete i u dalších prodejců

A protože s atraktivními vánočními slevami nepřichází jen Tescoma, nezapomeňte se podívat i k ostatním prodejcům. Seznam předvánočních slevových akcí najdete na https://buykers.com/cz/slevynavanoce. Doufáme, že díky nim svátky prožijete ještě o něco příjemněji!

…………………………………………………. komerční článek ……………………………………………………….

Jako redakce portálu sazenicka.cz přinášíme pro naše čtenáře články, informace zejména pro milovníky pěstování a zahradničení. Připravili jsme rovněž databázi rostlin, kterou pro vás pravidelně aktualizujeme.

Zanechte komentář