vanocni stromek

5 důvodů proč si koupit umělý vánoční stromek

29.10.2022
708 Zobrazení

Váháte, zda si vybrat živý vánoční stromek, nebo sáhnout po jeho umělé náhradě? Máme pro vás pět důvodů, proč si letos pořídit umělý vánoční stromek.

Vzhled

Může být obtížné najít ten správný správný stromek pro váš prostor, i když máte na výběr z obrovského množství exemplářů. Přírodní stromky mohou postrádat symetrii a často jsou u základny velmi široké, což ztěžuje jejich umístění v malých místnostech a stísněných prostorech, například například umělý vánoční stromek má štíhlé a symetrické linie. Umělé stromky jsou k dispozici ve všech možných tvarech a velikostech, což vám umožní najít ten správný typ, který se hodí do vašeho prostoru, a vždy budou pěkně symetrické, což vám po přidání ozdob poskytne úhledný a atraktivní vzhled. Umělé vánoční stromky jsou v nabídce také v různých barvách a povrchových úpravách, které vyhovují vkusu a interiéru, takže se svým výběrem můžete opravdu lišit. Inspiraci můžete získat například na https://restilo.cz/umele-vanocni-stromky.

Mnoho lidí je na vánoční stromky skutečně alergických. Syndrom vánočního stromku – jak se mu začalo říkat – způsobuje plísně, které na stromech rostou. Tyto přirozeně se vyskytující plísně tendence mají bujet a rychle se množit, když jsou stromky vystaveny v našich domovech. Na vánočních stromcích bylo nalezeno více než 50 různých plísní, které vyvolávají příznaky podobné nac a astmatické záchvaty. Umělé stromky takové problémy nemají a jsou bezpečnější volbou, pokud máte v domácnosti astmatiky a alergie.

Dlouhá životnost

Pokud máte tendenci stavět stromek poměrně pozdě, pak vám skutečný stromek pohodlně vydrží po celou dobu, ale pro ty, kteří zdobí brzy, to může být jiný příběh. Skutečné stromky časem zchátrají, a pokud je koupíte brzy, můžete začít hnědnout ještě před vánoční nocí. Umělý stromek si zachová svůj vzhled a bude vždy vypadat zářivě a vždy bez ohledu na to, jak dlouho jí nechává stát.

Likvidace

Dostat stromek domů je jedna věc, ale pokud máte skutečný strom, čeká vás po Vánocích jeho likvidace, která pravděpodobně znamená nepořádek. Jehličí postupně opadá a čím déle svůj pravý stromek máte doma, tím složitější jej bude ven, aniž byste za sebou nenechali dostat cestičku z jehličí. A neplánujete-li stromek jednoduše po vánocích vyhodit z okna, kromě úklidu bytu vás budete čekat ještě zametání jehličí ze společných prostor na schodech a na chodbě.

Nákup online

Protože se skutečné stromky mohou dramaticky používat, musíte nejprve hledat, abyste si vybrali a vyzvedli svůj příklad, pokud si chcete být jisti, že stromek je pro váš domov vhodný. Umělé stromky lze bezpečně objednat online a doručit až k vašim dveřím, pokud nemáte čas se touto záležitostí zabývat. K tomu vám může skvěle posloužit https://restilo.cz/.

Umělé vánoční stromky lze používat mnoho let, což z počáteční investice činí postupně velkou úsporu. Živý vánoční stromek se pohybuje kolem tisíců korun, takže pokud obdobnou sumu investujete do umělého stromku, vrátíte se vám hned následující rok.

Snadné zdobení

Symetrie a vyváženost umělého stromku nabízí zavěšování dekorací a můžete si dokonce pořídit stromek vybavený světly a nebo se zasněženým vhledem, jak se můžete přesvědčit na https://restilo.cz/umele-vanocni-stromky-zasnezene. Přidávání světel je při zdobení vždy nejtěžším úkolem, zejména pokud pracujete ve stísněném prostoru. Pokud máte málo místa, vyberte si vysoký, úzký umělý stromek, který zabere méně místa a při zdobení se kolem něj dá snadno chodit, ale po dokončení může být opravdu krásný a dramatický.

———-Komerční článek———-

Zanechte komentář