kolagen v prasku

K čemu slouží kolagen v prášku?

14.2.2023
805 Zobrazení

Kolagen v organismu působí především jako pojivo buněk, což pomáhá k výživě kloubů, kostí, zubů, šlach, vazů, revitalizaci pokožky a vlasů a v neposlední řadě také k regeneraci tkání.

Projevem nedostatku kolagenu v organismu je snížená elasticita kůže, vznikající vrásky a pigmentové skvrny, ale především také zhoršená hybnost kloubů, kterou mohou doprovázet zhoršující se bolesti. Nedostatek kolagenu také velice nepříznivě ovlivňuje stav nehtů a vlasů. Uvádí se, že kolagen začíná ubývat již před třicátým rokem věku.

Kolagen je ovšem možno doplňovat pomocí různých doplňků stravy, například v podobě tablet. Velké oblibě se v posledních letech těší také kolagen v prášku, ze kterého je možno připravit nápoj, či jej přimíchat do jakéhokoliv jídla – jedním takovým je kolagen od firmy Golden Tree.

Na trhu je v dnešní době na výběr mnoho druhů kolagenu v prášku, které je možno využít k doplnění kolagenu v organismu. Špičkový kolagenový nápoj, který nabízí například mořský kolagen v prášku, obohacený o vitamíny řady B – zejména B1, B2, B3 a B7, a dále pak vitamín C, zinek a selen, napomáhá velmi účinně k omlazení stárnoucí pleti, kterou pomáhá zpevňovat, vypínat a eliminovat vrásky. Jeho pravidelným užíváním se zlepšuje rovněž kvalita vlasů a nehtů. Je také významným pomocníkem v boji s celulitidou. Čistý kolagen v prášku je tedy správnou volbou pro doplnění kolagenu v těle.

Pokud toužíte po svěží, pružné a zářivé pleti, nebo zlepšení stavu kostí, svalové hmoty a zajištění pevné struktury těla, pak je jistě čistý mořský kolagen v prášku tou správnou volbou. V současnosti je tento kolagen v prášku uváděn na prvních příčkách aktuálních výzkumů, zejména pak bioaktivní mořský kolagen, kdy jsou jeho velmi kvalitním zdrojem ryby z čistých divokých vod, které nejsou nijak uměle dokrmované, či ošetřované antibiotiky.

———-Komerční článek———–

Zanechte komentář