pergola

Pergoly a altány s příběhem

Uvažujete o pergole či jiném dřevěném přístřešku do své zahrady, a přitom nechcete mít stejnou typovku jako soused? Pak zavítejte do české firmy, která pro vás vyrobí jakoukoliv dřevěnou stavbu s láskou a precizností sobě vlastní.

ARX TRADE, spol. s.r.o., je firma s dlouholetou tradicí, kde se řemeslo doslova dědí z generace na generaci. Nenajdete tu žádné typové stavby ani typové součásti. Vše je vyráběno na míru a podle přání zákazníka. Dokážou citlivě vnímat Vaše přání a přizpůsobit se Vašim představám. Samozřejmostí je výběr kvalitního dřeva, barev a laků, které snesou podmínky exteriéru.

pergola zahrada - Pergoly a altány s příběhem

Foto zdroj: ARX Trade

Jaké pergoly si můžete pořídit?

Pergoly si můžete vybrat v nejrůznějších variantách. Takovým základním dělením jsou pergoly u domu, nebo pergoly jako samostatné stavby. Dnes jsou velmi žádané pergoly zastřešené a ty firma nabízí v provedení s bezpečnostním sklem. Zajímavá pro vás může být i pergola s plným záklopem, kde budete chráněni nejen před deštěm a větrem, ale i sluncem. U všech pergol je možné si vybrat střechu pultovou, nebo sedlovou (sedlová střecha je obvykle kryta asfaltovým šindelem, který má téměř neomezenou životnost).

drevena pergola - Pergoly a altány s příběhem

Foto zdroj: ARX Trade

Altány a další dřevěné stavby

Dáváte raději přednost altánu? Pak si můžete zvolit z variant čtvercových, šestibokých i osmibokých. V nabídce staveb jsou ale i terasy, zahradní domky, domečky pro děti nebo třeba zahradní mostky, které využijete v nerovném/svažitém terénu nebo pokud vám přes zahradu teče potok.

altan - Pergoly a altány s příběhem

Foto zdroj: ARX Trade

Jak se pozná kvalita?

Veškerý materiál na stavbu pergol a altánů musí splňovat požadavky na kvalitu, jinak by stavba venku dlouho nevydržela. U nabízených staveb očekávejte stoprocentní kvalitu:

  • Všechno dřevo pochází ze smrku nebo jedle. Jedná se o KVH dřevěné profily (zjednodušeně řečeno: sušené a lepené délkově nastavované dřevo). Díky vysušení odolá všem povětrnostním podmínkám a není třeba jej ošetřovat proti dřevokazným houbám a hmyzu. Navíc je tvarově stálé.
  • Veškeré barvy, laky a lazury jsou od firmy BASF a lze je namíchat na Vaše přání z různých základů a k nim přidaných pigmentů.
  • Bezpečnostní sklo používané na zastřešení pergol má dlouhodobou životnost, při dešti a dilataci je bezhlučné, snadno se udržuje (má samočistící efekt) a přitom má 100% světelnou propustnost.
  • Venkovní baldachýny a rolety se dovážejí od holandské firmy Nesling (díky velkým odběrům má firma zaručeny velkoobchodní ceny).
zahradni domek 1 - Pergoly a altány s příběhem

Foto zdroj: ARX Trade

Výhody české firmy ARX TRADE

Pokud si pořídíte jakoukoliv venkovní dřevěnou stavbu od firmy ARX TRADE, budete mít jistotu, že:

1.Stavba bude zhotovena z kvalitních materiálů a s největší pečlivostí.

1 Firma BASF je světovou špičkou mezi výrobci barev, dodává barvy i do automobilek.
2 Bezpečnostní sklo je většinou vrstvené sklo, které má mnoho užitkových vlastností (netříští se, poskytuje ochranu apod.) Více info např. Bezpečnostní sklo – Wikipedie (wikipedia.org)

2. Nikdo v okolí nebude mít stejný altán ani pergolu, protože všechny stavby jsou vyráběny na zakázku.

3. Získáte nejen dlouhou životnost výrobku, ale i dlouhodobou záruku.

4. Každá ze staveb má svůj příběh, který začíná Vaší představou a končí dokonale vyváženou kombinací všech výše uvedených prvků.

dreveny most - Pergoly a altány s příběhem

Foto zdroj: ARX Trade

Navštivte web  https://www.obytnazahrada.cz  ještě dnes a nepromeškejte příležitost mít již letošní léto na Vaší zahradě zase o něco příjemnější!

———Komerční článek——–

Zanechte komentář