snekove dopravniky

Šnekové dopravníky naloží bez nepořádku uhlí i krmiva

Snažíte se obsloužit velký kotel na uhlí? Nebo působíte v oboru rostlinné výroby a potřebujete pravidelně nakládat obilí či třeba krmné směsi? Sypké komodity lze dopravovat i velmi efektivně a především bez nepořádku.

Stačí vsadit na šnekové dopravníky na uhlí z dílny CanAgro – českých specialistů na tento specifický technologický segment.

Primárně na uhlí, ale nenechte se mýlit

Zabudovaný šnekový dopravník na uhlí se chlubí velmi pestrým spektrem možného využití. Jeho trubková konstrukce je poháněna elektromotorem s klínovými řemeny, případně šnekovou převodovkou. Poradí si tedy nejenom s vagóny uhlí, ale i šrotu nebo třeba obilí. Vy musíte udělat pouze jediné – zvolit si optimální provedení. K dostání jsou dopravníky:

  • lakované,
  • žárově zinkované,
  • nerezové.

Dopraví cokoliv – kamkoliv

Potřebujete přepravit sypké suroviny do skladovacích prostor, přívěsů nebo vleků? Nezáleží na tom, zda jde „jen“ o přesné dávkování uhlí do kotlů, či zda je nutné naplnit secí stroj mákem či obilnými zrny, anebo rychle a bez námahy zaplnit útroby rozmetadla na sypká hnojiva.

Vozidla a další prostory vybavené dopravníky na uhlí jednoduše naplníte prostřednictvím vysokozdvižné techniky, a následně se už dopravník sám postará o přesné dávkování jejich obsahu přesně tam, kam potřebujete.

Osvědčený princip

Celá konstrukce je velmi jednoduchá, a proto i maximálně spolehlivá. Skládá se v zásadě z odolné roury, vyplněné kovovým šnekem. Ten se otáčí okolo své osy a plynule tak přenáší svěřenou komoditu na nové místo. Je-li dopravník umístěn na přepravním voze, pohání ho zpravidla hydromotor. Známější elektromotory se uplatní spíše v halových skladech.

A kde si zemědělské šnekové dopravníky opatřit? Na stránkách společnosti CanAgrocz s.r.o. www.canagro.cz, jež je dceřinou společností německé CanAgro GmbH. Vybírat můžete celkem ze čtyř provedení, případně vsadit i na jiné nezbytné příslušenství – například provětrávací jehly, čističky obilí a osiv apod. Potřebujete zemědělskou techniku, na kterou se můžete opravdu spolehnout? Can Agro ji pro vás má připravenou.

——————-Komerční článek——————–

Jako redakce portálu sazenicka.cz přinášíme pro naše čtenáře články, informace zejména pro milovníky pěstování a zahradničení. Připravili jsme rovněž databázi rostlin, kterou pro vás pravidelně aktualizujeme.

Zanechte komentář

Zavřít