kuchynka

Osvědčená výzdoba pro vaši kuchyni snů – chtějte dekorace, které vydrží

28.9.2021
1 415 Zobrazení

Příprava jídla je nezbytnou součástí našich životů. V kuchyni tak trávíme opravdu velké množství času a mělo by se tedy jednat o místo, kde se budeme cítit po všech stránkách příjemně. A nezáleží na tom, zda jde o kuchyni klasickou nebo třeba tu zahradní.

Druhá možnost je ovšem o něco náročnější co do vytvoření té správné atmosféry. Ne všechny materiály si totiž rozumí s proměnlivou vlhkostí a teplotami, které ve venkovním prostředí nutně panují. A jak si s tím tedy poradit?

Tipy pro výzdobu zahradní kuchyně – sklo jako základ

Pokud máte zálusk na materiál, který opravdu něco vydrží, snadno se udržuje a jako bonus vypadá po všech stránkách krásně, nechte si bez obav doporučit skleněné kuchyňské panely. Jejich primárním účelem je ochrana stěny za sporákem před nečistotami a nehodami. Prskající olej i kapky omáčky z nich snadno setřete, zatímco stěnu byste museli po čase celou přemalovat.

Do zahradní kuchyně se však tito pomocníci hodí ještě z jednoho důvodu – můžete si je totiž přizpůsobit na míru. Díváte se přímo ze svého gurmánského království na pole levandule nebo se celé léto obdivujete svým milovaným růžím? Přeneste si jejich obraz i do zahradní kuchyně prostřednictvím potisku na sklo. Přesně podle vašeho přání vám je realizují specialisté z firmy Wallmuralia.cz. Nápadů pro vaše skvělé venkovní bydlení tu však mají ještě daleko víc.

Obrazy i skleněné hodiny aneb sázka na nevšednost

Ovšem jen u skleněných panelů zůstat nemusíte. Doplnit je mohou skleněné obrazy nebo třeba hodiny ve stejném dekoru. Vytvoří tak osobitou linku, která vaši kuchyni charakterizuje už na první pohled. Volba potisku je pak samozřejmě jen a jen na vás.

Akryl jako jistota dlouhé životnosti

Pohybují se po vaší kuchyni malé děti nebo zvířata? I když jsou skleněné panely velmi odolné, dost možná do nich přece jen prozatím nebudete chtít investovat. Místo toho můžete vsadit na akrylové obrazy. Ty, tištěné profesionální technologií, jsou k nerozeznání od děl slavných mistrů a do vašeho osobního prostoru vnesou množství barev i jedinečný vzhled. K mání jsou i obrazy na plátně, skleněná krájecí prkénka, nápadité dekorace na stěnu apod. Vyberte si ideální produkt přesně podle sebe z bohaté nabídky na stránkách Wallmuralia.cz.

———Komerční článek———-

Zanechte komentář

Zavřít