zahrada

Zahrada, která potěší i během chvilek odpočinku – co by měla mít?

Abychom se na zahradě cítili dobře za všech okolností, je třeba ji vybavit tak, aby vyhovovala všem členům rodiny, ale kupříkladu i návštěvám. V úvahu je třeba vzít věk všech osob, které ji budou využívat, ale také zamýšlenou výslednou atmosféru.

gril - Zahrada, která potěší i během chvilek odpočinku – co by měla mít?

Zdroj foto: envato

Večeři pod hvězdami nic nenahradí

Zahrada se může stát skvělým prostorem pro vzájemné sdílení zážitků a  rodinných chvil. A právě společná večeře nebo třeba víkendový oběd představují k tomuto počinu ideálním příležitost. Středobodem vaší zahrady by se tak měly rozhodně stát grily.

Pokud sázíte především na komfortní použití, vyberte si plynový kousek. Pro menší kulinářské výzvy (nebo například pro grilovávání na terase) se hodí grily elektrické. A nedáte-li dopustit na autentickou chuť masa opékaného nad pravým ohněm, pak jednoduše zvolte klasiku. V takovém případě však myslete i na to, že musíte mít kam uložit používané uhlí nebo dřevo.

zahradni domek - Zahrada, která potěší i během chvilek odpočinku – co by měla mít?

Zdroj foto: envato

Aby vaše zahrada vypadala udržovaně

Existuje mnoho věcí, které je třeba na zahradě někam uložit a uskladnit, a to nejlépe mimo dohled běžných návštěvníků. Dobře zvolené zahradní domky skvěle zapadnou do svěřeného terénu, a pokud zvolíte modely s okny nebo dokonce s dobře provedenou izolací, mohou vám posloužit kupříkladu i jako zázemí pro chladnější dny. Chtěli jste si vždy někde vytvořit svůj malířský koutek nebo místnost pro aranžování květin? V téhle zahradní stavbě se jistě místo najde.

rodina - Zahrada, která potěší i během chvilek odpočinku – co by měla mít?

Zdroj foto: envato

Zahrada pro sportovní využití

A nesmí chybět ani hit poslední doby, kterým jsou jednoznačně trampolíny. Užijí si je malí i velcí milovníci sportu. Při jejich výběru je však nutné dbát nejenom na jejich vzhled, ale i na bezpečnost. Chcete-li minimalizovat riziko úrazů, pak volte modely co nejpevněji ukotvené k zemi, jež jsou jako bonus obehnané i ochrannou sítí. Uvidíte, že se vám to po všech stránkách vyplatí.

———Komerční článek———-

Zanechte komentář