telo

Pomozte játrům a zlepšíte zdraví celého těla

20.1.2022
1 448 Zobrazení

Játra jsou velmi důležitým detoxikačním orgánem, který v našem těle zajišťuje nesmírné množství nenahraditelných funkcí. Ne vždy ale fungují optimálně, může za to třeba náš nevhodný životní styl nebo i nemoc. K tomu, aby játra byla opět v plné kondici, pomůže ostropestřec mariánský. Je to rostlina s mnoha pozitivními účinky na náš organismus, ale nejlépe funguje právě jako pomocník pro naše játra.

Na nemoc jater i detoxikaci organismu

Tato bylinka je zcela nenahraditelná, pokud jde o záněty jater, cirhózu nebo vznik žlučových kamenů. Dokáže také naše tělo chránit před škodlivými a toxickými látkami z potravy. Pomáhá filtrovat nasycené tuky, alkohol, syntetické látky z léků i různá aditiva. Je nenahraditelným pomocníkem při regeneraci jater po nemoci. Kromě jaterních potíží je ostropestřec také mimořádně vhodný k regeneraci cév, křečových žil, nemocech žlučníku, sleziny nebo dvanácterníku. Vzhledem ke své detoxikační schopnosti může také přispět k řešení neplodnosti a podpořit reprodukční orgány. Jen skutečně zdravé silné a čisté tělo je připraveno se optimálně rozmnožovat.

Kotvičník zemní pomůže při obtížích s potencí

Pokud je vaším problémem nefunkční nebo slabá detoxikace organismu, je možné, že budete mít také potíže s potencí. Všechny části těla jsou poměrně úzce propojené, a právě sexuální život bývá neuspokojivý, pokud není tělo čisté a stoprocentně funkční. K tomu může pomoci bylinka zvaná kotvičník zemní. Je to výjimečná rostlina, která se využívá celá. Květiny, plody a semena jsou na rostlině nejbohatším zdrojem přírodních anabolických steroidů, listy jsou zase bohatým zdrojem vitaminu C a kořen obsahuje zcela unikátní směs fytosterolů. Pozitivně působí na zvýšení libida, sexuální chuti a potence, ale také pomáhá uvolnit hladkou svalovinu cév, které prokrvují pohlavní soustavu. Díky tomu může být i váš sexuální prožitek lepší a intenzivnější.

———-Komerční článek———–

Štítky
,

Zanechte komentář