domov

Zima se blíží. Jak připravit střechu?

6.10.2022
582 Zobrazení

Vzhledem k tomu, že zimní období se nezadržitelně blíží, je potřeba věnovat pozornost úkonům, které jsou před příchodem zimy potřebné. Jednou z takových nutností je rovněž příprava střechy na zimu. Co se objektů týče, střecha v zimě trpí nejvíce, a tak bychom před příchodem tohoto období měli zrevidovat, zda během letních měsíců nedošlo k jejímu poškození, například vlivem bouřek, lijáků, krupobití či vichřice, zda nedošlo případně k uvolnění střešních tašek či poškození klempířských prvků, dále pak v jakém stavu jsou prostory kolem komínů, vikýřů nebo střešních oken.

Ačkoliv fyzicky alespoň průměrně zdatný člověk je schopen provést si drobné opravy i sám, samozřejmě při dodržování bezpečnostních zásad při práci ve výškách, určitě je však mnohem vhodnější se s opravami střechy obracet na profesionální firmu.

 

V dnešní době se na trhu nachází mnoho společností, zabývajících se touto problematikou, na které je možno se s důvěrou obrátit a využít jejich bohatých zkušeností a odbornosti.

 

Jednou z takových společností je například firma Blachotrapez, jejíž motto „Střechy mnoha generací“, dává příslib zajištění krásných, moderních a spolehlivých střech od společnosti, která je schopna určovat v tomto oboru nové standardy a svým klientům nabízet produkty nejvyšší jakosti.

strecha 600x386 - Zima se blíží. Jak připravit střechu?

Zdroj foto: blachotrapez.cz

V jejich nabídce můžete nalézt mimojiné následující produkty:

 

  • Plechové šindely – Výrobek, ve kterém se návrháři inspirovali originálními vzory dřevěných šindelů, které byly tradiční střešní krytinou v lidové architektuře.

 

  • Plechové taškové krytiny, které se nejčastěji používají na střechách obytných, veřejných a sakrálních budov.

 

  • Trapézové plechové krytiny jak střešní, tak i fasádní, které jsou vyjímečné svojí jednoduchostí, a přitom výraznou formou; umožňující realizaci efektivních konstrukcí.

 

  • Střešní i fasádní panely s vertikální hranou, které se vyznačují tradičním vzhledem a moderním provedením.

 

  • Střešní příslušenství – komplexní nabídka zahrnující rovněž položky, které jsou nezbytné pro správné fungování střechy.

 

  • Hřebenové lemování – zajišťující estetickou i funkční úpravu střechy, správné větrání a ochranu střešní konstrukce.

 

  • Klempířské doplňky – nedílná součást každé správně vyrobené střešní krytiny.

 

  • Střešní krytiny s posypem – krytiny se speciálně vybraným přírodním kamenivem, s jedinečnou estetikou a také nadčasovostí, v kombinaci s odolností kamene.

 

  • Plotové lamely – vytvářející soudržný a komplexní systém dokončení domu, dokonale zapadající do okolní architektury.

 

  • Venkovní parapety ocelové i hliníkové – ocelové parapety jsou vyrobeny z potahovaného plechu a jsou určeny pro všechny druhy oken. Estetické provedení a vysoká odolnost vůči povětrnostním podmínkám, která zaručuje jejich trvanlivost.

 

Produkty značky Blachotrapez se vyznačují zejména vysokou kvalitou a spolehlivostí, což garantuje písemná záruka až do 60 let.

———-Komerční článek———-

Zanechte komentář